CZ
/

Záhony a skalky

Záhony a skalky

Okrasné záhony

Pokud chcete zapůsobit na každou návštěvu Vaší zahrady, okrasné záhony jsou přesně tím pravým, co potřebujete. Aby došlo k vytvoření kýženého efektu, jsou rostliny vysázeny na záhony do kompozičních útvarů. Tvarově, rozvržením a výškovým uspořádáním by měly záhony korespondovat s ostatními prvky na zahradě. Zahrada tak bude působit jako jednotný celek.

Bylinkové a zeleninové záhony

Bylinkové a zeleninové záhony jsou tradiční součástí české zahrady, a to již od dob našich babiček. Nejen, že působí esteticky, ale jsou i zdrojem zdravých a chuťově výborných surovin pro domácí kuchyni.

Skalky

Provádíme realizace skalek jakéhokoliv typu, velikosti a jejich umístění na zahradě. Samotná skladba skalky se upřesňuje podle Vašeho přání a polohy zahrady. Pro kvalitní realizaci skalky je nezbytné slunné stanoviště a samozřejmě správný výběr rostlin. Trvalky, domácí, vyšlechtěné i cizokrajné byliny, dřeviny – doporučíme a zajistíme vhodnou kompozici rostlin pro Vaši skalku. V neposlední řadě je důležitá správná volba kamene pro skalku. Je nutné zvolit správný rozměr, druh a odstín kamene tak, aby korespondoval s okolím, do něhož je skalka zasazena.

Mohlo by vás zajímat

Aktuality ECO Green

16.06.2014

Státní svátek 5.7.2014

Máme otevřeno jako ve všední den!
15.06.2014

Doporučujeme

Široký sortiment bylinek již od 19 Kč!
Poslat novinky na e-mail
Dárkový poukaz 500Kč Dárkový poukaz 1000Kč Dárkový poukaz 2000Kč

Kontakty

Jan Bartuška:
+420 775 929 250
www.egps.cz
PT2 design